שיטת הטרילותרפיה פותחה על ידי ניסים אמון. בהתבסס על ההבנה כי מקור חוסר הנוחות שאנו חווים הינו פנימי ולא חיצוני, ונובע מהעובדה שבכל אחד מאיתנו קיימות גישות שונות למציאות - הגישה ההגיונית הבאה לידי ביטוי במחשבות, והגישה הרגשית הבאה לידי ביטוי בתחושות. הפער והמתח בין מה שצריך לעשות (הגישה ההגיונית) לבין מה שרוצים לעשות (הגישה הרגשית) מובילים למצוקה פנימית.
בטרילותרפיה מחזירים את מערכת היחסים בין הראש לבין הרגש למצב מאוזן ולעבודת צוות בתהליך של גישור פנימי בין החלקים של אישיותנו. בנוסף מעירים את האני האמיתי, האני שלפני ההתניות וההטבעות שעיצבו את הראש והרגש. כשהאני האמיתי מתעורר לפעולה מתאפשר לנו להוביל את הראש והרגש באופן נכון, בריא ומדויק.

קראו עוד ←


לימודי טרילותרפיה מתקדמים להכשרת מדריכים והתפתחות אישית

"כשאומרים מסע, נדמה לפעמים 
שצריך כוחות כמו ל "מסע אלונקות",
שלאורכו כל קילומטר נעשה יותר קשה...
אבל בדרך שאני עושה ושהולכים בה רבים אחרים 
קורה בדיוק ההיפך - 

התרמיל מתרוקן מאבנים כבדות ומיותרות,
כל צעד נעשה יותר קל, 
יותר בהיר ויותר פשוט.

לאורך הדרך יש יתרון גדול לקבוצה.
באווירה של כנות ועומק
מכירים חברים, 
יש התלהבות והתמדה,
והקצב מתגבר.

זה הזמן להעניק לעצמכם מתנה
שמתמשכת לאורך השנה ולתמיד.
רקפת שוהם

לפרטים נוספים לחצו כאן
או התקשרו עכשיו 0535260622טרילותרפיה - סדרת הרצאות להאזנה עם זן מאסטר ניסים אמון


עורב המחשבות

בבסיסה של תורת המדיטציה והחופש מהסבל נמצאת ההתמודדות עם עורב פנימי, עורב המחשבות. העורב אשר מדבר אלינו מתוך הראש שלנו, משתמש בקול שלנו, מתבטא בשפה שלנו, וקורא לעצמו “אני” כאילו שהוא זה אנחנו.

מספר העורבים כמספר האנשים, כל אחד והעורב שלו. יש עורבים כועסים, יש דיכאוניים, יש מלאים בפחדים, יש עורבים “כבדים” שמדברים מעט ומאד רציניים ויש עורבים שלא מפסיקים לקשקש על דברים לא חשובים. יש עורבים שמרגישים שהם קורבנות. יש עצובים מלאי יגון ויש עורבים ביקורתיים שתמיד יודעים יותר טוב מאחרים. יש מרירים, יש מאוכזבים, יש מפונקים ויש שתמיד יהיו נגד. כל אחד והעורב שלו ועם העורב הזה קמים כל בוקר ואתו הולכים כל לילה לישון.

קראו עוד ←​