שנה ב' - התמחות לשם קבלת תעודת מדריך לטרילותרפיה והעמקת המסע הפנימי

העמקת המסע הטרילותרפי - המשך המסע האישי, הטמעת הדרך והשפה הטרילותרפית ליצירת חיים מלאי שלווה, שמחה ואיזון.

לרכוש מקצוע משמעותי ומאתגר - ללוות אנשים למציאת איזון בתוכם ולהצלחה בחייהם.

תעודה של 'מדריך טרילותרפיה' - תוענק לעומדים בדרישות התוכנית, בחתימתו של ניסים אמון מפתח השיטה.


ביולי 2019 ייפתח מחזור לימודים נוסף. פרטים בהמשך.

הלימודים בהנחיית מורים שהוסמכו על ידי ניסים אמון.

לזמנים ומוקדי הלימוד בשנה ב'


.
לשריון מקומכם בלימודים הירשמו עכשיו.

לפרטים נוספים מלאו את הטופס או התקשרו 0535260622

.

fb-trilo8


תכנים מרכזיים - שנה ב'

- מניפת המצבים הקליניים בהם הטרילותרפיה יכולה לסייע
איזון פנימי, דיכאון, פוביות, מערכת היחסים עם האוכל, זוגיות, היריון ולידה, התמכרויות, חריקת שיניים בלילה, התקפי חרדה, חרדת מבחנים, מימוש והגשמה, טרילו לספורטאים, טרילו לארגונים, הפרעות קשב, התמודדות עם משברים, מדיטציה, הדרכה לקראת מוות, וטיפול במחלות כרוניות דרך פיצוח הגרעין הרגשי מחולל המחלה.

- שש הדרכים העולות אל פסגת ההר
מה יש בפסגה

- מימוש והגשמה
ההצלחה בשלושת מימדי המישורים

- חמש התאוות
שיעור על בודהיזם, תורת אי הטוהר וסיפורי זן

- טכניקות לזיהוי טיפוסים של ראש וטיפוסים של רגש

- מפת המסע של תמונות עשרת השוורים

- לעבור דרך קירות

- מתחילים להדריך צעדים ראשונים בקליניקה הטרלותרפית, מפגש ראשון, כתיבת דו"ח הדרכה

- להכיר את הילדים הפנימיים

- מערכות יחסים בין הראש והרגש

- המדריך כמגשר

- משבר ותקיעות להוציא את הרגש של הראש

- אווירת שינוי האמצע

- אתיקה, סודיות ומושגים מעולם הטיפול
טיפוסים שונים של מודרכים

- העמקה בשיעורי יסוד

- ילדים ונוער
הדרכה הורית על פי עקרונות הטרילותרפיה

- הדרכה טרילותרפית בזוגיות

- מערכת היחסים עם האוכל

- האמצע תרגולי מדיטציה

.


מורות לטרילותרפיה מספרות

"בשנה א' עברתם תהליך אישי משמעותי, התמונה התבהרה ועכשיו אתם רוצים לחלוק, להעביר הלאה את הידע והחוויה ולעזור לאנשים נוספים להפחית את הסבל הפנימי. 
שנה ב' תכין אתכם באופן מעשי לדרך עצמאית של מדריכים ומטפלים. הסטאז' הוא המשך של תהליך הצמיחה, של ביסוס הביטחון העצמי כמדריכים בעלי יכולת להוביל ולהראות.
נעמיק אל תוך הכלים של הטרילותרפיה: נלמד ונתרגל פתיחה טרילותרפית, נלמד להעביר את השיעורים השונים שלמדנו בשנה א', נתרגל הנחיית מדיטציה, והנחייה של העבודה הרגשית. נלמד לבנות תכנית אישית למודרכים וממש נצא לדרך ונתחיל ללוות אחרים. כחלק מהסטאז' - תוכלו ללוות מישהו משנה א'. לאורך השנה יהיו לנו מפגשי סופרויז'ן, בהם נעבוד בקבוצות קטנות על נושאים ספציפיים שיעלו מול מודרכים שלכם. תוכלו לשלוח דוחות טיפול למנחים ולקבל הדרכה וייעוץ אישיים.
זו מתנה גדולה להעניק לאחרים."
רקפת שוהם, מורה לטרילותרפיה

rakefet4


שנה ב' היא השנה המשלימה ללימודי טרילותרפיה. ​בנוסף להיותה חלק מהותי ממסלול ההכשרה לקראת היותכם מדריכות/ים מוסמכים, היא מיועדת גם למי שלא מעוניין להתפרנס מהדרכה, אך רוצה להשלים את המסע המיוחד הזה, שמביא חכמה רבה, שקט פנימי ואושר בחיים.  בשנה השנייה אנו ממשיכים את המסע האישי, נחשפים לתכנים חדשים ומעמיקים עם ניסים אמון ומורים מצוינים נוספים, לומדים את תהליך הפתיחה וכיצד להעביר אותו ​לאחרים, מרחיבים את הלימוד בנושא הדרכה זוגית, הדרכת ילדים, הדרכת מדיטציות, טיפולי מגע, ומקבלים ליווי וסופרוויז'ן למפגשים הראשונים שלכם.

בשנה הזו אני גם משתפת אתכם בכל הידע והניסיון הקליני שצברתי בחמש עשרה שנה האחרונות, מלימודי האקדמאים, מהקליניקה הפרטית וגם ממוסדות טיפול בבריאות הנפש, ומלמדת את כל הידע שברשותי שיכול לעזור לכם גם בהדרכה וגם בכלים לחייכם האישיים. 

תנו לאמצע שלכם להוביל אתכם ובואו להמשיך יחד את הדרך, היא מרתקת ומלאת גילויים חדשים ומרגשים.
חן רפסון הראל, מורה לטרילותרפיה.


"השנה השנייה במסלול טרילותרפיה נועדה לתת מענה במספר היבטים: להטמיע את השפה הטרילותרפית, להחיל את התקשורת הטרילותרפית על כל המישורים בחיינו, ללמוד להדריך איך לעבור מסע אישי עם אנשים שמבקשים כיוון אל האושר הפנימי, לתרגל ולהעמיק בפתיחה הטרילותרפית, ללמוד להעביר תרגולים רגשיים, ללמוד את עקרונות הגישה של המדריך הטרילותרפי, אפשרות להדריך ולעבור סטאג', יכולת לבחור התמחות ושיעורים למתקדמים עם ניסים אמון.

לשנה הראשונה יש ניחוח של גילוי, משהו חדש מרתק וממגנט.... בשנה השנייה יש ניחוח של הבשלה, בגרות והעמקה אל מחוזות השלשה הפנימית. המתנה הגדולה ביותר היא לתת ולהעניק לאחרים כלים שרכשנו בעצמינו - כלים ישומיים למציאת האושר והכוונה לאיזון והתעוררות פנימית. 
שנה ב' היא המשך המסע הקבוצתי - הכרתם חברים חדשים, משפחה אחת גדולה שגדלה משנה לשנה... מרגש לראות אנשים ממשיכים להתעצם, לשחרר את הפחד ולהוביל אנשים אחרים בדרך האומץ, השלווה והאור לשינוי וצמיחה אינסופיים."

הילה אגוזי, מורה לטרילותרפיה

hila-150x150


תנו לעצמכם מתנה לחיים
התקשרו עכשיו 0535260622

.

לחצו להורדת הקוד האתי למדריכי טרילותרפיה